Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Daha güvenilir çatı sistemlerine ulaşmaları için müşterilerimize yıllardır uzman bir ekip ile destek veriyoruz. Özellikle İstanbul Anadolu yakası çatı oluk uygulamaları için doğru ve güvenilir adres olmayı sürdürüyoruz.

Yapıların daha iyi bir görünüme kavuşması için inşaat sektörü çalışanları var gücü ile gayret gösteriyor. Özellikle dış görünümleri için çatıların da ayrı bir önemi var. Çatı olukları da bu bütünlüğün bir kısmı. Ama unutulmaması gereken nokta, güzel ve estetik bir görünüm elde ederken uzun ömürlü ve kullanımı kaliteli olan oluk sistemlerine de ulaşmak olmalıdır. Bakır oluk seçeneği hem estetik açıdan en başarılı görünümü çatılar için verir, hem de daha uzun süre sorunsuz biçimde kullanımların önünü açar. Ancak diğer oluk türlerine nazaran daha yüksek maliyet harcayacağınız bakır oluk işinizi uzmanı ile gerçekleştirmeniz oldukça kazançlı çıkmanızı sağlar. Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri uzman ekibi ile bakır oluk konusunda müşterilerine en başarılı çözümleri sunuyor.

Çinko, bakır oluk konusunda müşterilerimizi en iyi biçimde yönlendirerek yanlış yapmalarını, hatalı yada sonradan sorun yaşayacakları oluk uygulaması yaptırmasını engelliyoruz. Yaptığımız çalışmalarla zaten müşterilerimizin memnuniyeti elde ediyor ve başarılı çalışma arayışında olanlara bölgemizde ulaşıyoruz. Ama hedefimiz, bu başarılı oluk uygulamalarını daha geniş kitlere ulaştırmaktır. Daha fazla çatı oluk uygulamasında Ada Eksiz Oluk ve Çatı Sistemleri firmasının adını görmeniz için eğitim çalışmaları ile kendimizi geliştirerek büyüyoruz. Misyon ve vizyonumuza uygun biçimde usta çatı personellerini bünyemize katıyoruz. Bu hedefler doğrultusunda, gerekli pazar araştırmasını yapıyor ve yeni teknolojileri kullanıp kendimizi geliştirip büyümek için yeni adımlar atıyoruz.
Temel misyon olarak hedeflerimizi; Oluk uygulama sistemlerinde çağdaş teknolojileri kullanarak sektörde öncü işlere imza atmak. Gelenekselleşen çinko yada bakır oluk konusunda örnek gösterilen uygulamalar gerçekleştirmek Çatı oluk uygulamaları ile aranan bir firma olmak. Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak özellikle eksiz oluk noktasında müşteri taleplerini karşılamak. Profesyonel ekibimizi geliştirmek ve yeni ve uzman çatı ustalarını ekibimize katmak. En çağdaş teknolojileri kullanmak için gerekli eğitimleri alarak personelimizin gelişimini müşterilerimiz için sağlamak. Yapılacak çarı oluk uygulamasını; en kısa sürede keşif, malzeme hazırlanması ve montaj gibi aşamalardan geçirerek tamamlamak. Uzun ömürlü ve estetik görünümü iyi çatı oluk uygulamalarına firmamızın imzasını atmak. Oluk uygulaması sonrasında yaşanabilecek sorunlar için müşteriye gereken desteği vermek.

Bakır Oluk Şirketi

PROJE İSTATİSTİKLERİMİZ

Bizler ekip olarak; yeni binanızda çatı oluk uygulaması yaptırmak istediğiniz zaman da, var olan bina oluklarında sorunlar yaşayarak bakım yada tamir – tadilat işlerini yaptırmak istediğinizde sizin yanınızdayız. Henüz yaptırmak istediğiniz yer için ücretsiz keşif ile başlayarak her zaman güler yüzlü ve uzman bir personelimizin sizin işiniz için çalışacağını ve görevlendirileceğini bilmelisiniz.

153
TAMAMLANAN PROJE
258
MUTLU MÜŞTERİ
350
TOPLAM PROJE